Nezařazené

Nokia 3310 model 2017

Môže za to dávna popularita tohto modelu z roku 2000. Napríklad sa zistilo, že ešte v dnešnej dobe sa tento model u niektorých ľudí stále používa. Uživateľom bol skrátka ľúto takýto kedysi najpopulárnejší mobilný telefón zahodiť. A zoberme si, aká to bola kvalita, keď im vydržal až doteraz.

mobil

Ďalším podstatným dôvodom je, že niektorí ľudia sa skrátka nevedia, no skôr nechcú prispôsobiť smartfónom. Chcú jednoduchý mobil s menšími rozmermi, ktorý by mohli bez strachu používať na volanie a sms. Tak ako na to boli zvyknutí pred sedemnástimi rokmi. Nokia 3310 bola v tomto smere praktickejšia. Smartfóny, nehovoriac o tabletoch, sú priestrannejšie a ak začne mráz, či pršať, hrozí riziko, že nám okmažite navlhne veľký displej. A sme nahraní.

Technológia sa dnes vyrába takým štýlom, že ak sa nám pokazí a nie sme kvalifikovaní odborníci, máme len malú šancu, že si napríklad notebook, smartfón, či tablet sami rozoberieme a v 100 % stave zložíme späť. Väčšia šanca je, že ich ešte viac pokazíme a už nezložíme tak, ako by mali byť.

No ak si spomenieme, mobily na štýl Nokia 3310 bola o niečom inom. Rozobrať ju a zložiť dokázal i bežný lajk. Snáď každý z nás ju niekedy rozobral a sám opravil. Napríklad, ak nám spadla do vody. Ja si na to teda pamätám a vždy som si ju i opravil.

nokia

Modely z roku 2017budú pripomínať tie klasické mobily, no predsa sa bude jednať o nový a štýlový dizajn. No taktiež praktický. To je jeho účelom z dôvodov, ktoré som už spomínal. Naviac bude disponovať vstupom na SD kartu. Bude mať i fotoaparát, avšak ten je jej slabšou stránkou. Hlavným plusom zostáva ten praktický retro dizajn a na výber sú červené, žlté, sivé a tmavomodré modely. Mínusom je spomínaný fotoaparát, výkon a možnosti, no znova opakujem, že na to nebola zrovna určená. Má byť len praktickým pomocníkom na volanie a posielanie správ. Cena je 60 eúr.