Nezařazené

Aktuálny elektro tovar, ktorý treba vyhľadať

V posledne dobe som si všimol, že na tému tovar sa píšu samé negatívne veci. Zrejme právom. Ja však poskytujem pozitívny článok. Preto dávam na výber pár produktov, ktoré vylepšia náladu. Bude sa jednať o tovar z oddelenia elektroniky. Zároveň dúfam, že článok niekomu pomôže s výberom a urobí radosť.

obchod

SD karta Kingston SDXC 64 GB UHS – I U3– ako názov napovedá, jedná sa o pamäťovú kartu s kapacitou 64 GB. Ale ako to býva, napíšem otvorene, kapacita na naše ukladanie je 59 GB. Ale samozrejme aj to je super. Za zmienku stojí hlavne rýchlosť tejto karty. Rýchlosť prenášania dát- 83, rýchlosť čítania dát- 97 Mb/s, rýchlosť zápisu dát- 83, 8 Mb/s.

Teda v skratke- ak hľadáte pamäťovú kartu s veľkou úložnou kapacitou a špičkovou rýchlosťou, určite nasmerujte svoj záujem na túto kartu. Nemá chybu. Cena je okolo 25 eúr.

Asus ROG GR8 II – jedná sa o počítač. Ale nie hociaký! Je to absolútana novinka zameraná hlavne pre PC gamerov, čiže PC hráčov. Počítač má totiž malé rozmery, podobné hracej konzole, takže je ľahko prenosný a pekný na pohľad. Avšak ukrýva v sebe komponenty s výkonom ako najvnovšie hracie počítače, čiže je neuveriteľné výkonný a neexistuje nová hra, ktorú by neutiahol. Ako hovorím, v Česku i Slovensku sa jedná o úplnú novinku. Vnútro počítača disponuje grafickou kartou nVidia GeForce GTX 1060, proces Intel Core siedmej generácie, operačná pamäť až 16 GB! Možné pridať SD karty s až 256 GB kapaciotu, za zmienku určite stojí perfektný výkon zvuku, možnosť pripojiť VR slúchadlá spolu s HDMI káblom a vytvoriť doslova virtuálnu realitu.

Tento počítač s výzorom hracej konzoli je proste super bomba v každom smere. Hráči lepší produkt na našom území snáď ani nenájdu. Avšak cena sa odhaduje na 1000 eúr.

obchodní dům

Na výber som poskytol tieto 2 produkty, avšak ú to produkty najnovšie a zrejme najpopulárnejšie na trhu. Preto ak hľadáte pamäťovú kartu a ste skôr mobilný fanúšik, venujte pozornosť prvej voľbe.
Pre fanúšikov PC zostáv, ktorí uprednostňujú PC a konzoly určite odporúčam nájsť ten druhý produkt.