Rubriky
Www

Spoľahlivé zarábanie

Rozhodli ste sa aj vy podporiť vaše podnikanie a založiť si tak internetový obchod alebo webovú stránku, ktorá bude mať skutočne veľkú funkciu v celom vašom podnikaní a pomôže vám zarábať ešte viac peňazí, čo vám pomôže veľmi účinným spôsobom ovplyvniť a podporiť svoje podnikanie aj v reálnom živote? Chcete aj vy spoľahlivú a dlhodobú reklamu, ktorá sa bude starať o vašu internetovú stránku a o to, aby bola na prvých pozíciách vyhľadávania, čo vám zaručí nielen oveľa vyššiu návštevnosť, ale aj predajnosť či záujem o vaše služby a produkty, ktoré predávate či sprostredkovávate? Nechajte si aj vy poradiť a pomôcť a vyberte si tak skutočne spoľahlivú podporu, ktorá sa bude o váš web starať naozaj dlhodobo a ktorá vám pomôže získať oveľa viac nových návštevníkov ako aj dostať vaše meno či meno vašej spoločnosti viac medzi ľudí, aby sa im usadilo a aby u nich evokovalo skutočne výhodný a dobrý nákup.

important-seo-factors-featured-image

Zabezpečte si aj vysokú podporu, ktorá vám naozaj pomôže rozvinúť váš biznis alebo viac podporiť či dostať medzi ľudí a to veľmi jednoduchý a nenáročný spôsobom a jednoduchými metódami, o ktorých sa viac dozviete na našom webe. Nemusíte pritom presne vedieť čo spočíva v tom ako vám dokážeme pomôcť a nepotrebujete presne vedieť všetky detailné informácie. Môžete sa spokojne venovať tomu, čomu sa venujete aj teraz a pritom budú vaše referencie veľmi rýchlo rásť.

instatne-seo-vs-dlhodoby-proces_blog_cover_v2

Vyberte si preto aj vy spoľahlivú reklamu, ktorá sa bude o vaše meno starať naozaj dlho toho a veľmi účinne pomôžeme vám vy nás na oveľa vyššej pozícii vo vyhľadávaní, čo vám zaručí oveľa vyššiu návštevnosť a samozrejme aj predajnosť toho čo predávate či ponuku služieb, ktoré ponúkate. Online marketing SEO https://www.seolight.sk/ vám ponúkne skutočne výhodnú možnosť podpory, ktorú si okamžite zamilujete aj vy. Nečakajte preto príliš dlho.

Rubriky
Www

Web lepší a efektívnejší!

Ste na sto percent rozhodnutí urobiť zo svojej webovej stránke skutočne tu najlepšie webovú stránku pod slnkom? Chceli by ste aj vy aby ste boli webovou stránkou číslo jeden, aby ľudia poznali vaše meno a aby ľudia, vedeli kto ste keď príde na oblasť v ktorej práve vy podnikáte alebo predávate produkty? Chcete aby si ľudia daný sortiment spájali práve s vaším menom a s vašou internetovou stránkou? Chcete aby u vás nakupovalo veľa zákazníkov a aby ste mali oveľa viac klientov ako doteraz, nech už je váš súčasný stav akýkoľvek? Ak by ste aj vy chceli aby sa vám založenie internetového obchodu alebo webstránky konečne vyplatilo, aby ste mohli mať konečne pocit, že je založenie stálo za to a že vám naozaj pomohol priniesť nových klientov a úplne nové perspektívy, potom využívate naše služby aj vy a uvidíte ako ľahko to pôjde!

pexels-photo-5081388

Vďaka nášmu webu a vďaka našej činnosti pomôžeme rásť aj nám a to veľmi rýchlo jednoducho a najmä efektívne. Keď si si založil internetovú stránku možno ste ani netušili, ako to celé funguje a ako vám skutočnosti dokáže pomôcť rozbehnúť váš biznis a zlepšiť vaše podnikanie. Pravda je taká, že internetové skutočne dokáže veľmi dobre a dokáže pomôcť aj vám a viete ako na to. Druhá, a to veľmi dôležitá pravda, alebo skôr zásada je, že obec sa treba starať a bez toho aby ste sami priložili ruku k dielu nemôžete čakať že váš viem sa stane populárnym len tak zo sekundy na sekundu!

SEO

Našťastie sme tu my, spoločnosť ktorá vám pomôže rásť oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako ste si vôbec prestavovali. My presne vieme ako sa starať o našich klientov a práve preto vám vždy ponúkneme tie najlepšie a najefektívnejšie služby, aby aj váš web začal rásť a aby sa vám začalo dariť presne tak ako ste potom vždy túžili. Tie najlepšie seo služby nájdete po kliknutí na odkaz, neváhajte preto viac ani vy!

Rubriky
Www

Facebook chytil iránskych trollov šíriacich propagandu online

V stredu po blogu Facebook oznámila, že zrušil desiatky účtov Instagramu a Facebooku, ktoré sa zaoberajú zahraničným zasahovaním, vrátane samostatných kampaní z Ruska, Mjanmarska, Vietnamu a Iránu.
Iránska kampaň sa zjavne zamerala na získanie amerických evanjelikálov podporujúcich Trumpa. Podiely zdieľané falošnými účtami boli „novinkami“ o amerických voľbách, kresťanstve, imigračnej politike Facebooku obsahovali obrázky prezidenta Trumpa.Facebook ilustrácia.png
Niektoré účty sa pokúsili kontaktovať verejnosť, zverejniť v skupinách  a komentovať ďalší obsah Facebooku. Táto operácia  bola prepojená s iránskou globálnou sieťou stoviek účtov, ktorá bola odstránená v januári 2019. Robíme pokrok pri vykorisťovaní tohto zneužívania, ale ako sme už povedali, je to stále výzva,“ šéf bezpečnosti Facebooku politika Nathaniel Gleicher napísala do blogového príspevku.
FB tiež odstránil desiatky účtov FB a Instagramu, ktoré majú sídlo v Rusku, za porušenie svojej zahraničnej politiky zasahovania, čo dokazuje, že Rusko sa nevzdalo trikov, ktoré použili v roku 2016. V posledných prípadoch sa však ruské účty zameriavali o Ukrajine a Kryme, uverejňovanie obsahu v ruštine, ukrajinčine a angličtine.
FB tvrdí, že deaktivovala aj asi tucet stránok a skupín so sídlom v Mjanmarsku a vo Vietname z dôvodu porušenia svojej politiky proti „koordinovanému inauthentickému správaniu“, ktoré sa javí ako spôsobilé zasiať zmätok a dezinformácie o telekomunikačných poskytovateľoch v Mjanmarsku. FB vyvolala v Mjanmarsku diskusiu minulý mesiac, keď omylom softvér omylom zabránil používateľom uverejňovať príspevky v jazyku jednej z etnických menšín v krajine.
FB tvrdí, že ich vyšetrovanie našlo spojenie medzi deaktivovanými účtami a ruskými vojenskými spravodajskými službami. Organizácia nenájde väzby medzi iránskymi účtami a iránskou vládou, naznačuje však, že tieto snahy môžu byť motivované skôr ziskom než špionážou.Facebook nadpis.jpg
Oznámenie Facebooku prišlo v ten istý deň v správe Atlantickej rady, v ktorej sa podrobne uvádza hĺbka pokusov Iránu zasiať zmätok online, ako uvádza The Washington Post. V správe sa uvádza, že Irán prevádzkuje „sockpuppets“ na FB a Twitteri už roku 2010, pričom tlačil iránsku propagandu prostredníctvom 2 200 účtov FB a 8000 TW účtov, čo predstavuje približne 8 miliónov správ.