Rubriky
Business

Čistenie kobercov

Naša firma sa venuje upratovacím službám, čisteniu príbytkov, kancelárií, bytových priestorov a podobne. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré nájdete na našej internetovej stránke a dohodnúť sa na vyčistení a uprataní vami požadovaných priestorov. V prípade nárokov a požiadaviek navyše ako je napríklad umývanie okien alebo čistenie kobercov, sa vieme dohodnúť a sme v tomto smere ústretoví. Naším zákazníkom vychádzame v ústrety so záujmom dosahovania spokojnosti, ktorá je naším zámerom pri vykonávaní našej činnosti.

dokonale vyčistený koberec

Ak je koberec vo vašej domácnosti alebo kancelárií špinavý od škvŕn, ktoré sa nedajú len tak ľahko odstrániť, či už ide o vyliatu kávu, červené víno alebo tuš do tlačiarne, vieme vám s tým pomôcť a v každom prípade urobíme maximum, aby bol vami používaný koberec čistý a navyše jeho farby boli oživené a žiarivé. Na tieto úkony používame špeciálne prípravky, ktoré nám pomáhajú dosahovať požadované efekty a výsledky. Používame postupy a prípravky, ktoré zbavia vaše koberce baktérií a alergénov a zaručia vám pocit čistoty, sviežosti a lepšieho, uvoľnenejšieho dýchania v danom priestore.

čistenie koberca v procese

Ďalším pomerne častým prípadom požiadavky na čistenie kobercov v domácnostiach je zanesenie kobercov od chlpov vašich domácich maznáčikov. Samozrejme, vieme si poradiť aj s tým, odstrániť nežiadúce nečistoty a vytvoriť dojem príjemného vzhľadu vašich kobercov. Vy sa už nestaráte o nič, pani upratovačka si so sebou donesie všetko potrebné pre prevedenie jej práce. Následne sa môžete tešiť z vyčisteného koberca, či už ide o čistenie kobercov v kancelárii alebo v domácnosti, kde radi chodíte bosky a zabárate sa do huňatého príjemného koberca na dotyk, ktorý si vyžaduje z času na čas hĺbkové a dôkladné čistenie. Čistenie kobercov Poprad je dostupné práve vám, ktorí bývate v Poprade a okolí. Naša firma pôsobí aj na východnom Slovensku v oblasti Tatier, kde pomáhame jednotlivcom, domácnostiam a firmám práve takýmto spôsobom.

Rubriky
Business

Ako založiť občianske združenie

Mnohí z nás majú túžbu nielen zarábať a podnikať, ale robiť aj niečo prospešné pre prírodu, okolie, komunitu, spoločnosť, handicapovaných ľudí, dôchodcov alebo deti, či zvieratá. V takomto prípade sú tiež možnosti, ako sa združovať a vytvoriť právnickú osobu, ktorá vaše neziskové aktivity zastreší. Okrem nadácií, ktoré sú už väčšinou väčšími spoločnosťami a vyžadujú väčší kapitál existuje možnosť založiť si napríklad občianske združenie. Občianske združenie, ako to vyplýva z jeho názvu združuje občanov, resp. svojich členov. Pri založení občianskeho združenia musíte byť aspoň 3 členovia. Okrem toho musíte vytvoriť štatutárne orgány vášho združenia, napríklad výbor spoločnosti, ktorý bude vo vašich veciach rozhodovať. Ako základ je vypracovanie stanov občianskeho združenia, v ktorých si sami definujete štatutárne orgány, ako a kedy sa budú voliť, možnosti členstva vo vašom občianskom združení, ako aj účel alebo činnosti, ktoré budete chcieť vykonávať, alebo inak povedané, prečo dané občianske združenie zakladáte a tiež nesmú chýbať zásady hospodárenia.

Neziskové organizácie členovia

Pokiaľ už stanovy máte pripravené, môžete prejsť k samotnej registrácii občianskeho združenia. Založenie občianskeho združenia môžete realizovať na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky. Je potrebné predložiť osobné údaje zakladajúcich členov, ktorý člen bude toto združenie zastupovať, teda konať v jeho mene a tiež dva exemplári vašich novo-vytvorených stanov.

Založenie občianskeho združenia

Pokiaľ si s týmito náležitosťami neviete sami rady, obráťte sa na profesionálnu firmu, ktorá sa zakladaním spoločností a združení zaoberá. Na www.e-zmluva.sk vám s tým radi pomôžu. Založenie občianskeho združenia stojí len 299€ a ušetrí vám veľa času, ktorý môžete následne investovať do niečoho iného. Cena založenia zahŕňa napríklad aj vypracovanie už spomínaných stanov združenia, vytvorenie potrebných orgánov združenia, ak by ste nevedeli napríklad aké to sú a registráciu na Ministerstve vnútra.

Rubriky
Business

Dostať do hlavy veľkými krúpami môže byť riadne bolestivé

Každý motorista a milovník jazdy autom vám potvrdí, že len veľmi ťažko znáša akékoľvek poškodenie svojho štvornohého tátoša, majitelia motorových vozidiel si na nich dávajú pozor a starajú sa o nich po každej stránke. O to horšie znášajú, ak sa poškodenia automobilu stane bez toho, aby to mohli ovplyvniť, a tak sa snažia dostať ho do pôvodného stavu a jeho opravu zveria do rúk iba overeným servisom.

Vzhľad nepoškodenej karosérie po oprave

Garážované vozidlá to majú o niečo jednoduchšie, ak sa totiž znenazdania zmenia poveternostné podmienky, tak sú kryté a chránené napríklad pred vyčíňaním búrok s krupobitím. Tento rýchly zvrat v počasí sa v poslednom období deje častejšie a ak sú krúpy veľké ako loptičky, karosériám dávajú zabrať. Oprava je však už bežnou rutinou v servisoch, ktoré s tým už majú dosť skúseností.

Na pracovníkov servisov sa obracajú bezmocní majitelia takto poškodených áut so žiadosťami o opravu a prispôsobenie vozidla čo najviac jeho pôvodnému stavu. Na to využívajú metódu PDR, ktorá je taká účinná, že vozidlá po nej budú vyzerať ako nové, pri nej nie je nutné oprava preliačin lakovanie, táto oprava je veľmi rýchla a vysoko efektívna, čo vidieť pri výsledku po oprave. Po nej vozidlo nenesie žiadne stopy poškodenia ani následných opráv, nie sú viditeľné defekty ani žiadne zásahy.

PDR je technológia, ktorá sa vo svete využíva už viac ako 20 rokov, u nás je pomerne nová, ale medzi automobilovými odborníkmi je žiadaná zo spomínaných dôvodov. Pri oprave auta sa zachová pôvodný lak, náklady nie sú likvidačné, metóda je pomerne rýchla a automobil sa po oprave považuje za nepoškodené. PDR technológiu pritom uznávajú aj servisy, autobazáre, poisťovne, výrobcovia áut a v neposlednom rade aj samotní zákazníci.

Obojstranná spokojnosť je základ

Vyrovnávanie poškodených miest po krupobití sa robí dvoma spôsobmi, a to: vytláčaním a vyťahovaním, typ opravy sa určí podľa toho, z ktorej strany je lepší prístup k poškodeným častiam karosérie. Súčasťou vyťahovania preliačin je takzvaný hríbik, ktorý ich vyťahuje smerom von. Zostávajúce drobné deformácie sa ešte potom doklepávajú až do dokonalého výsledku. Prvotriednosť PDR metódy je presvedčivá a zistiť to môžete pod PDR lampou, ktorá odhalí voľným okom nespozorovateľné defekty a poškodenia kúpami.

Rubriky
Business

Krásky na privátoch v Šuranoch

Aj keď žijeme v spoločnosti, ktorá tento typ služieb rada odsudzuje, my si nemyslíme, že je na tom niečo zlé! Sme toho názoru, že človek si zaslúži byť uspokojený, zaslúži si nechať sa hýčkať a každý z nás má právo si dopriať blaho a rozmaznávanie, ktoré najlepšie chutí od nádhernej a zručnej ženy… A ak vám doteraz nenapadlo, o čom je reč – prezradíme vám to. Dve slová: sex priváty.

Slovenky patria medzi najkrajšie ženy sveta, a povie vám to nejeden cudzinec. A preto sme jednoducho nadchnutí mnohými ponukami na bližšie zoznámenie sa s týmito kráskami.

Privatportal je s vami po celej krajine Slovenskej republiky a preto nie je prekvapujúce, že dievčatá, žienky a ženy na našej stránke nájdete aj v lokalite Šuranov.

rozkosna zena

Nechajte sa zlákať do teplej náruče exotickej krásky, či medzi hebké ňadrá okúzlujúcej porcelánovej blondínky. Váš výber partnerky na večer, deň, či aj víkend, za bude odvíjať len a len od vášho vkusu. Sami si vyberiete spomedzi toľkých princezien… ktoré čakajú len na vás. Sú vzrušené a rozhorúčené a chcú práve vás. To sú pre širokú verejnosť, aj našich VIP zákazníkov, ženy z lokality Šuranov. Neváhajte a kontaktujte ktorúkoľvek z mladučkých, či skúsených žien, na ktoré na privatportal narazíte. Dohodnite si stretnutie, zvoľte si praktiku, ktorú preferujete, prípadne fetiše, a dohodnite sa na konkrétny čas.

nadherna slovenka

Bez zbytočných opletačiek a vybavovačiek – kvalitne strávený čas vyplnený len tými najpríjemnejšími a najvzrušujúcejšími aktivitami… Nikdy nebolo jednoduchšie dostať sa na sex priváty a ponuky Šurany https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/surany, nikdy to nebolo dostupnejšie, bezpečnejšie a zaručene nikdy neboli ponúkané rovnako intenzívne zážitky ako práve v dnešnej dobe…

A toto všetko aj u nás, v Šuranoch. Malebnom mestečku Nitrianskeho kraja, skvejúceho sa príležitosťami a ponukami, po ktorých vaše srdce (a nielen srdce) piští.

Rubriky
Business

Ako zrušiť spoločnosť bez likvidácie?

Zrušenie obchodnej spoločnosti bez likvidácie, tzv. dobrovoľné zrušenie obchodnej spoločnosti, je možné prostredníctvom rozhodnutia súdu. Pričom sa postupuje na základe § 69 Obchodného zákonníka.

Aby danú spoločnosť bolo možné ukončiť týmto spôsobom, musia byť splnené určité zákonom určené podmienky, a to: spoločnosť nesmie mať žiaden majetok a žiadne pohľadávky, základné imanie spoločnosti prechádza na nástupnícku spoločnosť, resp. na právneho nástupcu (napr. pri verejnej obchodnej spoločnosti), likvidácia je vykonaná jedným z týchto právnych foriem zrušenia spoločnosti bez likvidácie: splynutím, zlúčením alebo rozdelením spoločnosti.

koniec

Pri spoločnosti s ručením obmedzeným Obchodný zákonník povoľuje splynutie, zlúčenie alebo rozdelenie spoločnosti, kde právnym nástupcom zanikajúcej spoločnosti s ručením obmedzeným (s. r. o.) bude akciová spoločnosť. Pri ostatných spoločnostiach platí podmienka rovnakej právnej formy.

Splynutie – zlúčenie – rozdelenie spoločnosti – Aký je v tom rozdiel?

  1. Splynutie spoločnosti – pri tomto postupe dochádza k zániku dvoch alebo viacerých spoločností. Ich imanie prechádza na novozaloženú spoločnosť, ktorá sa následne stáva právnym nástupcom zanikajúcich spoločností.
  2. Zlúčenie spoločností – proces, pri ktorom dochádza k zániku jednej, resp. viacerých spoločností. Imanie spoločnosti/í prechádza na inú už existujúcu spoločnosť, ktorá sa stáva jej právnym nástupcom.
  3. Rozdelenie spoločnosti – predstavuje proces zrušenia spoločnosti bez likvidácie, ktorá vedie k zrušeniu firmy, pričom jej imanie prechádza na iné už existujúce spoločnosti, ktoré sa stávajú jej právnymi nástupcami. Je to takzvané rozdelenie spoločnosti zlúčením, respektíve na novozaložené firmy, ktoré sa stávajú právnymi nástupcami daných zanikajúcich spoločností. Zanikajúce spoločnosť sa rozdeľuje medzi dve spoločnosti.

firma

Na uskutočnenie zrušenie sro bez likvidácie spoločnosti ezmluva.sk sa nezaobídete bez rozhodnutia spoločníkov danej firmy. Nasledujúcim dôležitým krokom je vyhotovenie zmluvy o splynutí, zlúčení alebo rozdelení obchodnej spoločnosti. Následne môžete podať návrh na zrušenie spoločnosti bez likvidácie. Výmaz spoločnosti môže trvať šesť a viac mesiacov, v závislosti od konania súdu.

Rubriky
Business

Zmyselné uvoľnenie formou tantrickej masáže

Tantra je starodávne učenie s koreňmi v hinduizme, ktorého cieľom je rozvíjať duchovnú energiu a zároveň aj telesnú a sexuálnu pre potreby každodenného života. Ak si chcete vychutnať zmyselné prevedenie tohto učenia v nádhernom a čistom prostredí elegantného salónu v prítomnosti šarmantnej tantra lady rozhodnite sa pre návštevu vyhľadávaného salónu tantra v centre hlavného mesta. Tantrické učenie a špeciálne tantrické masáže sú plné sexuálnej energie, zmyselných dotykov erotogénnych zón aj vrátane najintímnejších partií, ktoré Vám prinesú uvoľnenie, nevšedné zážitky, energiu, očistenie a ozdravenie organizmu.

vyjadrenie sexuálnej energie

Stačí sa objednať približne hodinu pred návštevou, vybrať si tantra lady podľa ponúkaného portfólia a Vášho vkusu, správne sa naladiť a očakávať dokonalosť poznania. Tantra je rituál, ktorý si vyžaduje dokonalú telesnú hygienu, preto sa masáž vždy začína rituálnym kúpeľom alebo sprchou v spoločnosti zvodnej tantra lady, ktorá naladí Vaše zmysly na dokonalú masáž. Vzájomné pochopenie a spoznanie sa je dôležité, preto je súčasťou celej masáže namaste pozdrav a zblíženie, pomocou ktorého si prejavíte vzájomnú úctu.

Ponúkané tantra masáže neposkytujú sexuálne služby, sú to nezvyčajné zmyselné stretnutia mužského a ženského princípu na základe dotykov, pohladení erotogénnych zón, aj vrátane intímnych partií, ktoré poskytnú vzrušenie, senzualitu, obohatia Vaše vnímanie sexuality, pozdvihnú sebavedomie a prinesú upokojenie a nezvyčajný relax.

súčasť ponúkanej tantra masáže

Vyberať si môžete z množstva masáží, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov, páry ale aj skúsených zákazníkov, pre ktorých je v ponuke aj intenzívna vzájomná dotyková masáž obohatená ponukou kvalitnej čokolády a fľaše sektu, vďaka ktorým sa umocní dokonalosť zážitku.

Tantra je všeobecne o ceste za poznaním, učí nás správne spoznať a vyjadriť svoju sexuality a prejaviť ju v každodennom živote.

Rubriky
Business

Masáž pre každého

Pokiaľ ste už skúsili bežnú klasickú masáž tela, no cítili ste že to nie je to, čo sa Vám žiadalo a čo by Vás dostatočne naplnilo, skúste príjemnú erotickú masáž zameranú nie len na telo samotné ale zameranú aj na Vašu sexuálnu energiu a Vašu myseľ. Zmyselnosť je niečo, čo každom človeku vyvolá príjemné chvenie a vzrušenie. Preto sa ponorte do zmyselnej vášne naplnenej erotikou a príjemným dotýkaním sa.

krása tela

V našom Tantra Diamond Bratislava salóne sa Vám dostane viac. Neponúkame bežný pohlavný styk, no aj napriek tomu Vám masáže absolvované v našom tantra salóne dajú mnoho novej energie. Zmyselná vášeň povzbudí telo a vyburcuje sexuálnu energiu natoľko, že vy budete naplnený blahom a pocitom znovuzrodenia. Ponúkame Vám z rôznych druhov erotických a senzuálnych masáží z ktorých si môžete zvoliť tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.

párová masáž

Sme popredný salón v ktorom nájdete ponuku párovej tantra masáže, kde nás môžete navštíviť spoločne s partnerkou poprípade s partnerom a týmto si dopriať spoločnú rozkoš a blaho navzájom. Samozrejme, Vami vybraný tantra masér a tantra masérka sa Vám budú po celý čas venovať no len po chvíľu, ktorú si spoločne vopred dohodnete. V tejto chvíli, kedy už budete cítiť s milovaným partnerom, že toto príjemné prežívanie si chcete užiť v súkromí len vo dvojici, sa personál vzdiali a vy si tak budete môcť naplno vychutnať spoločné vyvrcholenie a prežiť tak niečo výnimočné. Taktiež pravidlá čo áno a čo už nie pri párovej tantra masáží sú pevne dohodnuté vopred a preto sa nemusíte obávať nečakaných reakcií alebo nečakaných momentov. Taktiež tu nájdete možnosť zažiť tantra masáž zameranú len pre pánov ako je masáž lingamu. Túto masáž je vhodné podstupovať pravidelne a týmto získate mnoho aj v rámci zdravotného hľadiska. Jedná sa o masáž prostaty, ktorá je pre mužov skutočne niečím veľmi výnimočným a vzrušujúcim. Rozhodnutie a výber masáže je len na Vás.

Rubriky
Business

Predaj a kúpa založených firiem

Čo sú to vlastne ready made spoločnosti a kto ich môže využiť? Predstavte si situáciu, v ktorej chcete začať s podnikaním a k tomuto kroku potrebujete firmu. Založiť firmu znamená, zapísať ju do Obchodného registra a ideálne ju tiež zaregistrovať ako platcu DPH. A to sme zhrnuli naozaj len v stručnosti, ako vlastne založenie obchodnej spoločnosti prebieha a v čom spočíva.

V skutočnosti založenie s.r.o. predstavuje veľkú časovú a administratívnu záťaž. Behanie po úradoch, pričom rozbehnutie obchodných aktivít je zatiaľ v nedohľadne. Pre podnikateľov, ktorí potrebujú začať podnikať prakticky okamžite, predstavuje takéto časovo a inak náročné riešenie problém. A niet sa čomu čudovať.

Podnikatelia, podanie rúk

Ako teda postupujú v takýchto situáciách?

Teda v prípade, ak nechcú čakať a prejsť si procesom zakladania novej obchodnej spoločnosti, firmu nemusia založiť, ale v opačnom prípade si ju môžu kúpiť od overených predajcov či poskytovateľov.

Ready made s.r.o. je „predzaložená“ spoločnosť s ručením obmedzeným, pripravená na okamžitý prevod. Poskytuje sa za účelom predaja. Veľa ready made spoločností vlastne vzniklo za týmto hlavným účelom. Čiže aby sa predávali záujemcom, ktorí chcú začať okamžite podnikať. Na týchto sa eseročka prevedie tak, že sa na záujemcu prepíše jej obchodný podiel. Ready made je pre záujemcov pripravená respektíve je zapísaná v Obchodnom registri, je zaregistrovaným platcom DPH, má pridelených niekoľko všeobecných živnostenských opatrení a bolo pri nej splatené základné imanie v minimálnej výške 5 000 eur.

  • Sú čerstvé, v OR SR boli zapísané len nedávno a preto je pri ich kúpe minimálne riziko toho, že by mali nevybavené pohľadávky a záväzky z obchodnej minulosti.

Zmluvy, perá

Potom je ale dostupný tiež predaj firmy s historiou. Tu je potrebné ubezpečiť sa a mať garanciu, že predávaná obchodná spoločnosť je čistá a zbavená nesplnených záväzkov.

  • Firma s dlhodobou históriou budí dobrý a dôveryhodnejší dojem u obchodných partnerov.

Rubriky
Business

Prevencia starostlivosti o kanalizácie.

Strach z nepoznaných alebo nepríjemných záležitostí nám v živote spôsobuje mnoho problémov. Všetci určite poznáme ako je to s našimi zubami. Odkladáme návštevu až na poslednú chvíľu, keď je už problém dosť vážny a riešenie je komplikovanejšie. Rovnako tak odkladáme aj činnosti, ktoré súvisia so starostlivosťou o naše potrubia odvádzajúce odpad z našich domácnosti alebo priemyselných podnikov. A pritom je to dnes až neuveriteľne jednoduché a cenovo veľmi dostupné.

opravár

Náš nezáujem o systém odpadových potrubí a kanalizácie nám neraz spôsobí nemálo problémov. A pritom sú tieto nástroje na odvod odpadu jedným z najviac využívaných a dôležitých súčastí našich životov. Uvedomujeme si to však až vtedy, keď je problém už naozaj viditeľný a potrubia sú nefunkčné. Problém je však dnes jednoducho riešiteľný, no vždy je lepšie myslieť na prevenciu. Preventívne prečistenie systému kanalizácie modernými prostriedkami by už malo byť v súčasnosti úplnou samozrejmosťou.

opravár

Profesionáli, ktorí poskytujú služby čistenia kanalizácie, sú vám dnes k dispozícii non-stop. Takže nemusíte byť zúfalý ani v čase pracovného voľna alebo sviatkov. No zamerať sa je treba najmä na prevenciu. Je to veľmi jednoduché. Kontaktujete profesionálnu firmu prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky a dohodnete si termín. Takže ak ste z Pezinka, kontaktujte krtkovanie Pezinok. Následne sa u vás zastavia majstri svojho remesla. Nasleduje zmapovanie problému a zvolenie potrebnej technológie na prečistenie potrubí a kanalizácie. Ak diagnostika preukáže vážnejšie poškodenie vášho potrubia alebo vážne prekážky v kanalizácii, tak aj s takýmto stavmi si vedia privolaní opravári ľahko poradiť. A to všetko vďaka skúsenostiam a modernej vyspelej čistiacej technike. Takže nezabúdajte na dôležitú starostlivosť o vaše odpadové nástroje a kontaktujte ľudí, ktorí vám pomôžu pri všetkých druhoch problémov s odpadmi.

Rubriky
Business

Vyberte si službu podľa Vašich predstáv

Túžite aj vy spraviť skutočne niečo mimo virtuálneho sveta a niečo také, čo by malo naozaj skutočnú hodnotu? V poslednej dobe veľmi pretechnizoval a zdigitalizoval, a práve preto môže byť v niektorých okamihoch veľmi uvoľňujúce a upokojujúce zažiť niečo skutočné, ako napríklad dať si šálku kávy na balkóne pritom, ako si listujte vo svojom obľúbenom časopise, namiesto toho, aby ste skontrolovali na obrazovkách sociálnych sietí. Ako však vnímate oblasť fotografií? Súčasná doba nám priniesla mnohé výhody v oblasti jednoduchosti zachytávania okamihov, pomocou telefónov alebo fotoaparátov, avšak v niektorých prípadoch to môže byť tak trochu stiesňujúce, najmä ak máme pocit, že všetko sa odohráva iba vo virtuálnej sfére a radi by sme sa tak trochu vrátili do starých príjemných čias a mohli si napríklad listovať v klasickom fotoalbume, ktorý má svoje vlastné čaro. Tlač fotografií online je v tomto prípade možno stálou službou aj pre vás a niečo také, čo možno už dlho hľadáte, avšak my vám ju ponúkame veľmi zjednodušene a rovnako tak aj bezkontaktne, aby ste vaše fotografie mohli vyvolať kdekoľvek sa nachádzate!

mobil na statíve

Ak chcete mať vaše obľúbené fotografie na jednom mieste a nemať ich uskladnené iba vo virtuálnej sfére a teda buď v počítači alebo vo vašom telefóne, či napríklad v samotnom fotoaparáte, vyberte si službu vyvolanie fotografií z našej internetovej stránky a môžete sa spoľahnúť na to, že už onedlho budete svoje vlastné fotografie vlastníka hmotnej podobe a budete sa môcť k nim vrátiť oveľa skutočnejšie!

fotografovanie mobilom

Aj napriek tomu, že jeho súčasná doba priniesla mnoho východ a zjednodušila a mnohé procesy v niektorých prípadoch sa skutočne oplatí, aby si niektoré veci zachovali skutočnú podobu. Práve to sa vám bude hodiť v prípade vyvolanie fotografií a preto nepremeškajte ani vy túto skvelú príležitosť na vytlačenie tých najkrajších kúskov za skvelé ceny!