Nakupovanie

Nerez-kvalita

V dnešnej dobe je už bežné stretnúť sa s nerezovým zábradlím. Vidíme ho na obchodných centrách, na komerčných budovách, v školách, v zdravotníckych ústavoch ale aj na rodinných domoch. Jednoducho je takmer všade tam, kde je potrebné zabezpečiť bezpečnosť proti pádu ale aj tam, kde esteticky spĺňa svoju úlohu a svoj účel.

• Nerez je materiál vysoko odolný a takto to je aj pri nerezovom zábradlí.

moderné zábradlie

Nerezové zábradlie Lmmont je plne funkčné a celkový dojem z takéhoto zábradlia je pomerne príjemný a luxusný. Svoj účel splní dokonale všade tam, kde je to potrebné. Nerez je vysoko odolná aj voči vonkajším vplyvom, zvlášť pri vonkajšom zábradlí je pre toto použitá čistejšia oceľ a toto dodáva funkčnosti nerezového zábradlia vysokú odolnosť aj proti kyslím dažďom, ktoré toto nerezové zábradlie najčastejšie narúšajú. V kombinácii s občasným použitím prípravku určeného na preleštenie takéhoto zábradlia dosiahnete vysoko kvalitné a na dlhé roky krásne zábradlie, ktoré bude dokonale spĺňať svoj účel a teda funkčnosť a odolnosť. Pri zachovaní pôvodného stavu nerezového zábradlia vydrží skutočne niekoľko desiatok rokov bez nutnosti nejakého náteru, či inej pracnej opateri.

• Nerezové zábradlie či už na schodisko, terasu či balkón dodá krásny a luxusný vzhľad.

moderný dizajn

Po estetickej stránke je možné toto zábradlie vyrobiť ako stĺpikové s lankovou výplňou ale aj stĺpikové so sklenenou výplňou. Pri sklenenej výplni je použité bezpečnostné sklo CONNEX, ktoré je nekalené. Tento typ skla sa najčastejšie používa v čírom a mliečnom prevedení. Samozrejme, po vzájomnej konzultácii Vám vieme vyhovieť a spoločne nájsť najlepšie riešenie pre Vás a Vaše požiadavky.

Použitý materiál a teda nerez je v najvyššej kvalite a preto nie je vhodné porovnávanie nerezového zábradlia s inými lacnejšími materiálmi, ktoré sú uvádzané ako nerez, no podstatne za nižšiu cenovú ponuku. Prevažne sa jedná o podvod a použitý materiál je zväčša hliník so zmesou nerezu alebo iná náhrada, preto je dôležité nenaletieť a zveriť svoju požiadavku profesionálom v LMmont.