Nezařazené

Koľko krát cez deň by sme mali jesť ?

Každý hovorí o niečom inom. Každý tvrdí že by sme mali jesť maximálne 5 krát do dňa. Niekto zase tvrdí že len tri krát do dňa. Hovorí sa s tou ľudí sto chutí. Dnešnom článku si povieme koľkokrát by sme mali do dňa jesť a či je tento stravovací životný štýl prospešný pre ľudský organizmus.
hummus na talíři
» Ako som už naznačil mnoho ľudí tvrdí niečo iné. Každý z nás by mal ale vedieť kedy pociťuje hlad. Ak si človek vedieť zdravý životný štýl takýto človek by mal jesť maximálne trikrát do týždňa. Taký človek ktorý konzumuje nezdravo taký sa stravuje aj 5 krát do dňa.
tři jablka
» Avšak Mali by sme dodržiavať všetky vchody ktoré nám deň ponuka. Čiže raňajky, olovrant obed a večera. Teraz si hovoríte že to sú len štyri a ten piaty sa niekde skrýva. Ten piaty zaraďujeme medzi raňajky a olovrant. Pretože medzitým si niekedy doprajeme menšie jedlo ktoré by nám do obeda malo nasýtiť žalúdok. Všetci Však vieme že stravovať by sme sa mali. Ľudia by sa mali stravovať tak ako sú naučení ako pociťujú hlad. Pretože si myslím že sa nedá len tak z ničoho nič konzumovať podľa toho ako si určite. Pretože to môže trvať až niekoľko týždňov pokiaľ si váš žalúdok zvykne na túto zmenu. Preto ak chcete konzumovať jedlo pravidelne musíte si určiť presný čas kedy budete jesť jedlo a kedy by ste mali zjesť posledné jedlo. Čiže príkladom by to malo vyzerať asi takto : raňajky o siedmej a posledné jedlo ktoré by ste mali skonzumovať je o šiestej večer. A keď už sme pri tej večeri, mali by ste zjesť vám našiel jedlo ktoré by vám nezaťažovali žalúdok. Čiže by ste sa mali vyhnúť všetkým mastným jedlám pretože ako všetci vieme na večer sa ľahšie ukladajú tuky a tým pádom môžete pribrať pár kíl navyše. Tak či tak ako som už spomínal každý z nás by mal konzumovať tak ako si sám určí A pokiaľ sa chystáte na pravidelnosť mali by ste s tým začať čím skôr aby si váš žalúdok na to ľahšie a rýchlejšie zvykol. Pretože ak začnete s pravidelným konzumáciou váš žalúdok bude neustále pociťovať hlad.