Nakupovanie

Bigstarjeans – aké sú možnosti platby a spôsoby dopravy?

Nech už ste dlhoročným prevádzkovateľom internetového obchodu alebo ešte len svoje vlastné podnikanie cez vytvorený e-shop začínate, určite viete, že informovanosť zákazníka by mala byť vždy na prvom mieste. Preto je dôležité na svojom webe uviesť jasné a stručné informácie, týkajúce sa všetkých krokov a iných pokynov, ktoré by mohli zákazníci potrebovať. Najčastejšie ide o základné údaje, ktoré sa týkajú adresy prevádzky, predajne alebo zvolenia spôsobu platby a dopravy. Doprava a platba Bigstarjeans poskytuje pre zákazníkov hneď niekoľko možností, spomedzi ktorých si vedia vybrať práve ten spôsob, čo im bude najlepšie vyhovovať. Benefitom, ktorý môže byť pre zákazníkov veľmi priaznivý je to, že spoločnosť Bigstarjeans ponúka aj dopravu zdarma. Jediná podmienka, ktorú je potrebné splniť, aby ste dopravu zadarmo získali je vytvorenie objednávky, ktorá bude v hodnote nad 30 eur. Po finalizovaní objednávky majú zákazníci na výber hneď zo štyroch spôsobov, ako im bude objednaný produkt doručený.

doručovací kuriér

Pri troch z prepravných spôsoboch doručenia sa cena prepravy odvíja od toho, či budete platiť na dobierku alebo bez nej – teda elektronickým spôsobom, napríklad platobnou kartou alebo prevodom na účet. Ak si vyberiete možnosť platby na dobierku, cena dopravy bude predstavovať poplatok vo výške 2 eur.

prevzaté zásielky

Pri výbere inej možnosti než dobierky bude potom cena dopravy predstavovať iba 1 euro. Prvou možnosťou dopravy, ktorú si viete vybrať je najznámejšia prepravná spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku, a tou je Slovenská pošta. Pri výbere prepravcu, ktorým je Slovenská pošta je odhadovaný čas doručenia od 2 až 5 dní. Druhá spoločnosť, ktorá vám môže objednávku doručiť je kuriérska firma DPD, kde vám balík môže prísť behom 2 až 4 dní. Tretím spôsobom doručenia je Zásielkovňa, kde môžete očakávať svoju objednávku už okolo 1 až 4 dní. Poslednou možnosťou, ako si viete objednávku od obchodu Bigstarjeans prevziať, je priamo na ich pobočke, kde sa za dopravu neplatí a balík vás tam bude čakať okolo 1 až 5 dní.