Business

Čistenie kobercov

Naša firma sa venuje upratovacím službám, čisteniu príbytkov, kancelárií, bytových priestorov a podobne. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré nájdete na našej internetovej stránke a dohodnúť sa na vyčistení a uprataní vami požadovaných priestorov. V prípade nárokov a požiadaviek navyše ako je napríklad umývanie okien alebo čistenie kobercov, sa vieme dohodnúť a sme v tomto smere ústretoví. Naším zákazníkom vychádzame v ústrety so záujmom dosahovania spokojnosti, ktorá je naším zámerom pri vykonávaní našej činnosti.

dokonale vyčistený koberec

Ak je koberec vo vašej domácnosti alebo kancelárií špinavý od škvŕn, ktoré sa nedajú len tak ľahko odstrániť, či už ide o vyliatu kávu, červené víno alebo tuš do tlačiarne, vieme vám s tým pomôcť a v každom prípade urobíme maximum, aby bol vami používaný koberec čistý a navyše jeho farby boli oživené a žiarivé. Na tieto úkony používame špeciálne prípravky, ktoré nám pomáhajú dosahovať požadované efekty a výsledky. Používame postupy a prípravky, ktoré zbavia vaše koberce baktérií a alergénov a zaručia vám pocit čistoty, sviežosti a lepšieho, uvoľnenejšieho dýchania v danom priestore.

čistenie koberca v procese

Ďalším pomerne častým prípadom požiadavky na čistenie kobercov v domácnostiach je zanesenie kobercov od chlpov vašich domácich maznáčikov. Samozrejme, vieme si poradiť aj s tým, odstrániť nežiadúce nečistoty a vytvoriť dojem príjemného vzhľadu vašich kobercov. Vy sa už nestaráte o nič, pani upratovačka si so sebou donesie všetko potrebné pre prevedenie jej práce. Následne sa môžete tešiť z vyčisteného koberca, či už ide o čistenie kobercov v kancelárii alebo v domácnosti, kde radi chodíte bosky a zabárate sa do huňatého príjemného koberca na dotyk, ktorý si vyžaduje z času na čas hĺbkové a dôkladné čistenie. Čistenie kobercov Poprad je dostupné práve vám, ktorí bývate v Poprade a okolí. Naša firma pôsobí aj na východnom Slovensku v oblasti Tatier, kde pomáhame jednotlivcom, domácnostiam a firmám práve takýmto spôsobom.