Www

Čistá voda zo studne

Ak ste majiteľom studne, máte veľké šťastie, že máte k dispozícii takýto zdroj vody. Kvalitná voda zo studne je využiteľná nielen v záhrade, ale aj v domácnosti. Čo však robiť v prípade, keď voda z Vašej studne nie je vhodná na pitie? Úprava studničnej vody je momentálne veľmi jednoduchá. Stačí, aby ste navštívili e-shop VODASERVIS, ktorý nájdete na webovej adrese www.vodaservis.sk. V ponuke tohto e-shopu nájdete všetko potrebné pre rôzne druhy úprav vody. Najpopulárnejším spôsobom, ako upravovať vodu, je použitie filtračných vložiek. VODASERVIS Vám ponúka výlučne kvalitné druhy filtrácií, vďaka ktorým bude Vaša voda zbavená aj tých najminiatúrnejších nečistôt.

voda

Filter zachytí piesok, hrdzu, prach a podobne. Mechanická filtrácia predstavuje spoľahlivý a jednoduchý spôsob, ako vyčistíte vodu. Použitie filtračných vložiek je jednoduché a bezproblémové. Ak sa potrebujete zbaviť ešte menších znečistení, ktoré sa vo vode nachádzajú v podobe baktérií, vírusov, či mikroorganizmov, odporúčame Vám vykonať čistenie vody za pomoci UV lampy. Na účinky UV lampy sa môžete spoľahnúť. Ide o moderný spôsob dezinfekcie vody, ktorého výhoda spočíva aj v tom, že nie je potrebné použiť chlór. Nielen znečistenie môže uberať na kvalite vody. Úroveň kvality vody zo studne určuje aj jej tvrdosť.

pohár vody

Tvrdá voda veľmi negatívne vplýva na domáce spotrebiče, ktoré ostávajú zanesené vodným kameňom. Ten spotrebiče postupne poškodzuje, dokonca môže spôsobiť až ich úplné znehodnotenie. Do menších domácností je ideálny zmäkčovač vody ECONOMY 20. NIe je veľký, takže nezaberá veľa miesta a zároveň je jeho cena dostupná. Ušetrí Váš bojler od sústavného poškodzovania vodným kameňom, vďaka čomu bude predĺžená jeho životnosť a zároveň bude tento bojler maximálne výkonný. Výhody zmäkčenej vody pocítite aj doslova na vlastnej koži, pretože mäkká voda zlepšuje stav pokožky a vlasov. Vyberte si produkty zo sortimentu e-shopu VODASERVIS a užívajte si výhody tej najkvalitnejšej vody.