Domov

Vybrať si je jednoduché

Poschodové postele sú výborným druhom nábytku do menších miestností. A nielen tam, pretože i v štandardne veľkých bytoch radi ušetríme priestor. Zároveň to rieši situáciu pri viacerých deťoch a jednej detskej izbe. Výber je v dnešnej dobe veľmi bohatý. Použité materiály majú tú výhodu, že sú skutočne dostatočne pevné a tak tieto lôžka vydržia v dobrom stave veľmi dlhú dobu. Nezačnú sa uvoľňovať ani pri každodennom používaní. Zároveň majú dosť prvkov, ktoré ich robia zaujímavými.

Nie je to len tvar bočných zábran, ktoré vytvárajú isté súkromie, ale aj mnohé farebné možnosti. Dosky, z ktorých sú zostavené nájdete v modrej, ružovej, bielej a ďalších zaujímavých farbách. Často pripomínajú útulné zákutia, do ktorých sa vaši potomkovia radi utiahnu vždy, keď budú potrebovať odpočinok alebo čas len pre seba.

Výber je pestrý, na stránkach nájdete rôzne rozmery, odtiene, tvary a požadovanú nosnosť.
Využívať sa dá tento nábytok
v domácnostiach, rekreačných objektoch, internátoch, ubytovniach
a všade tam, kde je výhodné ubytovanie viacerých ľudí v jednotlivých miestnostiach.

Zaujímavé obrázky

Ak uvažujete nad kúpou týchto lôžok pre vašich najmenších obyvateľov bytu, oceníte tvar, farbu i doplnky. Jedným z nich môže byť obrázok v čele, ktorý pripomenie kamarátov z obľúbených rozprávok. I takouto maličkosťou sa dá odlíšiť spacia zóna súrodencov. Každý z nich si nájde svoj kútik a zamiluje si ho. Pod spodnou časťou si deti môžu do vyhradeného priestoru, najčastejšie šuplíku na kolieskach, odkladať svoje poklady. Alebo sa dá toto miesto využiť na lôžkoviny.

Pripomínajú detstvo

Zvlášť kusy, ktoré sú vyrobené z masívu. Drevo má svoju špecifickú štruktúru a napríklad borovica alebo jelša sa môžu chváliť pre svoju pevnosť. Práve z týchto materiálov nájdete krásne vyrezávané kúsky, ktoré vám učarujú hneď na prvý pohľad.