Domov

Priestor snov

V tom prípade by ste si mali urobiť sedenie s vaším dieťaťom a začať vojnovú poradu. Nebojte sa ísť do toho, dajte svojej dcére alebo synovi šancu, aby sa zapojili do premeny ich izbičky, aby sa im tam páčilo. Bude to na dlho ich zázemie. Vy ako dospelí budete skôr dohliadať na to, aby sedela vášmu dieťaťu vzhľadom k jeho veku. Splníte https://finexpert.e15.cz/cs-nabizi-novy-iucet-kdyz-splnite-dve-podminky-je-zdarma mu tak sny a za tie jeho rozžiarené oči to rozhodne stojí.
pokoj holčiček
Mali by ste si ujasniť niekoľko kritérií:
o Farby a materiály
o Tapety a samolepky
o Koberec
o Hrací kútik
o Postieľka a ďalší nábytok

klučičí pokoj
Priestor snov

Vybavenie miestnosti by malo byť rovnako individuálne, ako je osobnosť vášho potomka. Nebojte sa ísť do toho s všetkou energiu a zapojte do hry aj svoju fantáziu. Môžete použiť na steny aj viac farieb, zabudnite na bielu, tá je príliš sterilná. Môžete tu vytvoriť malú zoo alebo vyrobiť na steny i celú rozprávku ako z ilustrovanej knižky. Vašim najmenším sa môžu páčiť aj úkryty v podobe interiérových domčekov alebo stanov.
Luster nie je len svetlo
Vhodným osvetlením podtrhnete celkový štýl celej izby. Doprajte svojmu synovi pocit, že má priamo nad hlavou vesmírnu raketu alebo sa vedľa neho hojdá Spiderman. Dievčatká určite ocenia jemný kvetinový luster ako pre princezné alebo magický polmesiac nad posteľou.
Zaspí, ako keď ho do vody hodí
Nesmie tu chýbať detská izba priestor na spanie, kde by mal byť aj vhodný nočný stolček s lampičkou. V prípade zlého sna, si môže staršie dieťatko rozsvietiť a zistí, že tu nikde žiadna príšera nie je. Tlmené svetlo je veľmi príjemné aj pri zaspávaní. Niektoré deti potrebujú svoje rituály, bez ktorých by nezaspali. Ostatne to rozhodne platí aj u nás dospelých. Medzi ne môže patriť ukladanie do postieľky, kúpanie alebo čítanie rozprávok. Práve tlmené svetlo upokojuje a navodzuje pocit ospalosti.

A potom nasleduje praktická skriňa, kde mu uložíte všetko oblečenie a hrací kútik ako domček pre jeho kamarátov. Starší školáci potom uvítajú písací stolík so stoličkou na kolieskach.
Či už to urobíte akokoľvek, bude to pre vás oboch nová cesta plná dobrodružstva.