Nezařazené

VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O PODPRSENKÁCH

Francúzky vedci prišli na to, že keď ženy podprsenky nosia, prsia im klesnú skôr, ako keď ich nenosia. Väčšina žien si myslí, že budú mať pri nosení podprsenky prsia pevnejšie. Dokonca niektoré v podprsenkách aj spávajú. Podprsenka nemôže však ovplyvniť pevnosť prsníkov. Ich pokles súvisí s prirodzeným procesom, ktorý je spojený so starnutím. Tvar prsníkov je u každej ženy individuálny, závisí od veku, od veľkosti, ale i od toho, či žena už rodila a dojčila.
spodní prádlo
Mnohokrát sa ženy pýtajú či podprsenku nosiť, alebo nie. Dá sa povedať, že ženy začali nosiť podprsenky preto, že zistili, že sa v nich cítia pohodlne. Okrem toho, že ide o estetickú stránku, cítime sa dobre, najmä ženy s väčšími prsiami. Ďalší dôvod prečo podprsenku nosiť je hygienické hľadisko. Zabraňuje rôznym kožným problémom, mykózam, dokonca nám pomáha v tom, aby sa netrela koža o kožu. Výhodou je ich nosenie aj pri športe. Športové podprsenky sú pohodlné, nemajú kostnice a pomáhajú odsávať prebytočný pot. Takže milé dámy, môžeme si vybrať možnosť – áno nosiť, no sem tam si dať voľno. A to hlavne v noci, kedy sa potrebujeme dobre vyspať a byť uvoľnené.
výběr podprsenky
Neodporúča sa nosiť podprsenky, ktoré nám prsia stláčajú. Základom je, aby kostnica nekončila v mieste, kde je mliečna žľaza. Vtedy majú ženy problémy s odreninami, modrinami, ekzémom. Podprsenky, ktoré nosíte celodenne by mali byť pohodlné, aby ste sa necítili ako vo väzení, mala by byť z pohodlného, ľahkého materiálu. Musíme si uvedomiť, že podprsenka je celý deň v priamom kontakte s našou kožou. Neodporúčajú sa ani gélové podprsenky z dôvodu parenia sa. Najlepším materiálom sú bavlnené podprsenky.
sportovní podprsenka
Ako vybrať tú správnu
· Medzi telo a podprsenku by sa mali zmestiť dva prsty,
· Kostnice musia lemovať celý prsník,
· Nemôže vás nikde tlačiť,
· Čím máte prsia väčšie, tým širšie ramienka si vyberajte,
· Spodný lem podprsenky by mal sedieť v rovnakej výške tak pod prsiami, ako aj na chrbte,
· Stred podprsenky má byť v strede, nemal by odstávať.