Domov

Vložte priestor do rozkladacej postele

Asi zbystria pozornosť všetci majitelia a nájomníci malých bytov a domov alebo tí, ktorí sú obklopení množstvom detí či častými návštevami, ktoré sa rady zdržia aj na noc.

U malých bytov ide hlavne o to usporiadať priestor tak, aby nemusela byť v jednej izbe manželská či iná posteľ a ešte aj sedacia súprava, ktorá doplňuje obývaciu miestnosť. Vznikne z toho ešte o mnoho menší interiér, v ktorom budete musieť opatrne obchádzať či dokonca prekračovať kusy nábytku. Takéto usporiadanie je úplne zbytočné.

postel

To isté platí pri návštevách a deťoch, ktorým chcete tiež vytvoriť príjemné a pohodlné podmienky na spanie. Ako náhle sa zíde viacej ľudí, tak môžu počet vyriešiť nafukovačky a matrace, ale pohodlnejšie je predsa len lôžko.
A tak už určíte viete, kam sa Vás snažíme naviesť. Málo miesta i veľa ľudí dokážu vyriešiť rozkladacie postele.

Riešenie, ktoré má zmysel

Aby bolo jasnejšie, čo vlastne tento kus nábytku ponúka a čo je v jeho moci, tak prekvapenie nenechá na seba dlho čakať. Získate totiž sedaciu súpravu, ktorá bude krášliť Váš byt cez deň a večer budete mať zo sedačky luxusné lôžko, na ktorom sa budete môcť vy alebo hostia kvalitne vyspať.

A nielen tento druh rozkladacích postelí si môžete vychutnať. Ďalšou skvelou verziou sú postele poschodové pre vaše deti, ktoré nemusia mať len dve lôžka nad sebou ale ešte jedno, ktoré je nenápadne skryté pod tým spodným. Večer ho jednoducho vytiahnete a na deň zase skryjete a bez námahy. A nemusí ísť len o variantu poschodovú. Aj moderné jednoduché lôžka môžu v sebe skrývať ešte jedno ďalšie, ktoré len pohodlne vysuniete. Zvládnu to i Vaši najmenší.

lůžko

Kto si ako ustelie, tak sa mu bude spať

V tomto prípade sa rozhodne o svoj komfort nemusíte báť. A nielen to. Vyriešite jednou ranou priestor, sedenie, spanie, hranie detí a ešte vytvoríte skvelý dizajn interiéru, ktorý už nič nebude narušovať. Všetko pôjde ruka v ruke s harmonickým bývaním i praktickým riešením.