Nakupovanie

Uľahčite si otváranie dverí. Pomôže vám obyčajný úchyt

Dverové úchyty pomaly, ale isto nahrádzajú klasické kľučky. V porovnaní s nimi pôsobia jednoznačne omnoho elegantnejšie. Vyberať si môžete z naozaj širokej ponuky a v neposlednom rade sú veľmi praktickými doplnkami dverí. Takéto riešenie otvárania a zatváranie dverí sa používa prevažne v interiéri, avšak ani v exteriéry nie je zakázané. pozrime sa na to, kde všade a ako najlepšie dverové úchyty využijete.

Dverové úchyty zlatej farby na modrých lietacích dverách

Dokonalé na balkón

Vyjdete na balkón aby ste si užili svoju rannú cigaretku a kávu, no ani za svet nemôžete za sebou zavrieť dvere. Zvyšok rodiny vám nadáva, že dym ide do bytu, no a z vašej rannej cigarety sa stáva tá najnepríjemnejšia časť dňa. Takýmto situáciám sa vyhnete veľmi ľahko s dverovými úchytmi Ancona lmmont.sk. Navyše určite oceníte aj ich estetickú stránku. Moderný a minimalistický dizajn sa totiž dokonale hodí práve k skleneným balkónovým dverám. Jednoducho ich namontujete na dvere z vonkajšej strany, teda z balkónu a zatváranie už nebude problémom. Samozrejme, že sme to trošku nadľahčili, no zatváranie balkónových dverí zo strany, kde sa nenachádza kľučka, nie je naozaj ničím príjemným.

Jednoduchšie otváranie posuvných dverí

Ďalším typom dverí, kde úchyty veľmi dobre poslúžia, sú dvere posuvné. Tie, podobne ako balkónové, zvyknú mať kľučku len z jednej strany. Otváranie a zatváranie dverí bez akejkoľvek „pomôcky“ taktiež nie je ničím príjemným. Predstavte si, ako tento úkon vykonávate s čerstvo nalakovanými dlhými nechtami. Už ste si to predstavili? V tom prípade už určite štartujete auto a bežíte nakupovať úchyty.

Miestnosť s otvorenými dverami na balkón

Nenechajte ich lietať bez dozoru

Aj keď ide o menej bežné riešenie v klasických domácnostiach, no niekde takéto kúsky predsa len nájdeme. Hovoríme o lietacích dverách, ktoré sa nezatvárajú. Ide o ďalší typ dverí, kde úchyty jednoznačne patria. Dvere viete normálne otvoriť aj zatvoriť, pričom neriskujete spätný úder.