Nezařazené

Terasa do každého ročného obdobia


Aj vy sa radi stretávate s vašim priateľmi v záhrade na terase ? Teraz môžete zmeniť svoju terasu na všetky ročné obdobia . Ako na to ?

stolek
 
Zimná terasa
 
Možno si poviete , mám byť so svojimi priateľmi na terase , a premrznúť ? To žiadnom prípade. Ale aj tento problém sa dá jednoducho vyriešiť. Na zimnej terase by nemal chýbať záhradný krb , pri ktorom sa počas zimy poriadne zohrejete. Svoj voľný čas na terase tak môžete stráviť zo svojimi priateľmi aj počas zimy a môžete si zaspomínať pri teplom čaji ,  čo Vám priniesol starý rok .
 
Letná terasa Nie je nič lepšie ako si urobiť pekný večer na terase a zabávať sa s dobrou spoločnosťou. Práve toto ročné obdobie je čas strávený na terase priam ideálny. Môžete si na letnú teraz preniesť svoju obývačku. Nie celú , to sa nebojte. Na letnej terase si môžete spraviť pohodlie tak že si dáte na terasu sedačku , konferenčný stolík. Takto si urobíte maximálne pohodlie a vaši priatelia sa budú cítiť ako doma. Avšak môžete si letnú terasu trochu spríjemniť. Ak trávite dlhý čas na letnej terase môžete ju aj príjemné osvetliť a navodiť ešte krajšiu atmosféru. Terasu môžete taktiež vyzdobiť rôznymi dekoráciami .
 
Jarná terasaVám môže spríjemniť deň s vašimi priateľmi. V záhrade krásne rozkvitajúce sa kvetiny , bzukot včiel a čvirikanie vtákov   toto všetko  navádzajú na skvelú a pohodlnú atmosféru až do neskorého večera. Jarný terasu si môžete ozdobiť jarnými kvetinami alebo dekoráciami ktoré spríjemnia atmosféru na terase.

ratan
 
Nie je nič čarovné ako stráviť čas na  jesennej  terase. Padajúce lístie , jemne fúkajúci vetrík , a čas strávený z priateľmi. No nie je nič príjemnejšie. Zabávať sa pri záhradnom krbe a zabávať sa pri fľaške vínka , no nie je to priam ideálne ? Pri tomto ročnom období Vám stačí aj deka s ktorou sa prikryjete a môžete stráviť čarovnú jeseň na terase so strašidelný hallowenskym nádychom