Business

Skúste niečo nové, skúste tantrickú masáž

Keď hľadáme nové zážitky, máme veľa možností, ako nájsť zábavu alebo príjemný relax. Niekto sa cíti vo svojom živle vtedy, ak napríklad môže skákať na koncerte, iní si najradšej doprajú dobré jedlo a niektorí zasa uvoľňujúci masáž. A práve o masáži bude v tomto článku reč, avšak nie o hocijakej!

Tantra Bratislava Tantra je unikát a svojim návštevníkom poskytuje možnosť prežiť originálny zážitok. Už z názvu je jasné, že sa zaoberá špeciálnou tantrickou masážou, ktorá je oproti tej klasickej odlišná z viacerých atraktívnych dôvodov.

masérsky inventár

Tým, čo ponúka, tým ako začína, ako prebieha a aké sú jej konečné účinky. Všetkými týmito bodmi pôsobí zaujímavo a vzrušujúco. V neposlednom rade je faktorom aj miesto, v ktorom tento „tantra rituál“ prebieha. Miestnosť musí byť čistá, mať príjemnú a upokojujúcu atmosféru, pričom dôležitým bodom je logicky aj súkromie. A práve tieto spomenuté body poskytuje a spĺňa návšteva tantra salónu v našom hlavnom meste.

Špeciálne tantrické masáže pracujú so sexuálnou energiou. A toto je stručný, zato ale výstižný dôvod, prečo je známe, že masérky v tomto prípade mieria takisto na intímne partie.

sexy žena

Cieľom tu ale nie sú nejaké platené erotické služby a ani rýchly orgazmus. Je to o niečom inom. Pri práci s ľudskou sexuálnou energiou totiž prichádza veľmi príjemné uvoľnenie a skrátka dobrý pocit, ktorý pozná asi každý a aj ten, kto je sám a vzruší ho napríklad určitá erotická fantázia. Pri tantrickej masáži je cieľom zažívať tento pocit dlhodobo. Vlastne to, koľko to potrvá si môže návštevník salóna vybrať, orientačne môžeme vravieť o hodinovej masáži.

Ako však bolo spomenuté, dĺžku, ale ja samotný postup a teda konkrétne praktiky si vyberá sám zákazník v miere, v akej to považuje za komfortné. Nemalú úlohu pri tom zohráva aj fakt, do akej miery je s dotyčnými službami a praktikami oboznámený.