Nezařazené

Nike Training Club

Môžeme považovať za pozitívum, že dnešná generácia stále častejšie prevádzkuje zdravý životný štýl. Samozrejme tento „trend“ sa ešte stále netýka potrebného množstva ľudí, ale mám ten pocit, že jeho popularita rastie.  Možno zato môžu aj blogy, profily na sociálnych sieťach či články a videá na internete, kde sa mnohí snažia ukázať svoju dokonalosť alebo možno skôr prirodzenosť a šíriť ďalej niečo pozitívne a prospešné. K tomuto pozitívnemu rozhodnutiu a následnému prevádzkovaniu zdravšieho životného štýlu nám však môže dopomôcť takisto niekoľko mobilných aplikácií. Populárnym pomocníkom pri pohybe sa v súčasnosti stávajú takisto inteligentné hodinky. Preto v tomto článku vidím jediný princíp, a to zamerať sa priamo na zaujímavú aplikáciu, ktorá môže byť vašim osobným fitness trénerom. Zdarma a jednoducho.

cvičení

Nike Training Club
Táto aplikácia so sebou prináša prakticky podobné princípy ako aj iné alternatívy orientujúce sa na túto tému, jednou z jej prioritných výhod je však fakt, že je zadarmo a napriek tomu ponúka relatívne prínosné funkcie a návody a ide o kvalitne spravocaný fitness program vo forme jednej apky. Z hľadiska bezplatných aps ide tak určite o jednu z najlepších a doporučenú voľbu, ktorá poskytuje set cvikov spolu s fitness plánmi.

posilování

Tento set je vlastne ideálny pre každého či už sa s cvičením eštelen zoznamujete alebo hľadáte niečo náročnejšie. Zahŕňa 4 až 8 týždňový rozvrh a výber cvikov rozdelených na základe ich obtiažnosti. Nevravíme však len o textovej forme, ale apka poskytuje takisto inštruktážne videá, čo je v prípade cvikov jednoznačné plus. Takisto máte na výber či sa chcete orientovať na cviky s predmetmi (činky, švihadlo, hrazda, kettlebell) alebo chcete nasledovať cviky bez nich.

  • Nike Training tak ponúka celkom široké spektrum návodov, kedy má možnosť nájsť si vhnodný plán cvičenia každý.