Business

Masáž pre každého

Pokiaľ ste už skúsili bežnú klasickú masáž tela, no cítili ste že to nie je to, čo sa Vám žiadalo a čo by Vás dostatočne naplnilo, skúste príjemnú erotickú masáž zameranú nie len na telo samotné ale zameranú aj na Vašu sexuálnu energiu a Vašu myseľ. Zmyselnosť je niečo, čo každom človeku vyvolá príjemné chvenie a vzrušenie. Preto sa ponorte do zmyselnej vášne naplnenej erotikou a príjemným dotýkaním sa.

krása tela

V našom Tantra Diamond Bratislava salóne sa Vám dostane viac. Neponúkame bežný pohlavný styk, no aj napriek tomu Vám masáže absolvované v našom tantra salóne dajú mnoho novej energie. Zmyselná vášeň povzbudí telo a vyburcuje sexuálnu energiu natoľko, že vy budete naplnený blahom a pocitom znovuzrodenia. Ponúkame Vám z rôznych druhov erotických a senzuálnych masáží z ktorých si môžete zvoliť tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.

párová masáž

Sme popredný salón v ktorom nájdete ponuku párovej tantra masáže, kde nás môžete navštíviť spoločne s partnerkou poprípade s partnerom a týmto si dopriať spoločnú rozkoš a blaho navzájom. Samozrejme, Vami vybraný tantra masér a tantra masérka sa Vám budú po celý čas venovať no len po chvíľu, ktorú si spoločne vopred dohodnete. V tejto chvíli, kedy už budete cítiť s milovaným partnerom, že toto príjemné prežívanie si chcete užiť v súkromí len vo dvojici, sa personál vzdiali a vy si tak budete môcť naplno vychutnať spoločné vyvrcholenie a prežiť tak niečo výnimočné. Taktiež pravidlá čo áno a čo už nie pri párovej tantra masáží sú pevne dohodnuté vopred a preto sa nemusíte obávať nečakaných reakcií alebo nečakaných momentov. Taktiež tu nájdete možnosť zažiť tantra masáž zameranú len pre pánov ako je masáž lingamu. Túto masáž je vhodné podstupovať pravidelne a týmto získate mnoho aj v rámci zdravotného hľadiska. Jedná sa o masáž prostaty, ktorá je pre mužov skutočne niečím veľmi výnimočným a vzrušujúcim. Rozhodnutie a výber masáže je len na Vás.