Nakupovanie

Strieborná je IN! Viete ju správne kombinovať?

Strieborná a rôzne odtiene sivej, patria v súčasnosti k TOP módnym trendom. Aj keď hovoríme o farbe, ktorú by sme mohli pokojne označiť za univerzálnu, pri nesprávnom kombinovaní, môžete aj v tomto prípade veľa pokaziť. Preto sa pozrieme na to, ako tieto farby správne zladiť.

naušnice s kamínky

Výhoda striebornej a sivej

Nevyvrátiteľnou výhodou týchto farieb je, že pristanú každému. Je jedno či ste muž, alebo žena, mladí, alebo starí. Striebornú využijete na bežné nosenie, ale aj na spoločenské príležitosti, či pracovné schôdzky. To sú dôvody, prečo by sivé a strieborné kúsky oblečenia a doplnkov, nemali vo vašom šatníku jednoznačne chýbať.

Strieborné šperky

Keď sa povie slovo strieborná, asi väčšine z vás napadnú šperky. A to je dobre, Pretože strieborné šperky ku sivému oblečeniu jednoznačne patria. Nemusíte sa obávať toho, že pri takomto outfite zaniknú. Práve naopak. Sivá farba striebornú vynikajúco podtrhne. Výborným riešením sú strieborné šperky doplnené iným materiálom. Napríklad také strieborné náušnice s kamienkami, náramky s prvkami z bieleho zlata, alebo retiazky s drahými kameňmi.

Striebornými šperkmi a doplnkami dokonale ozvláštnite aj outfit v inom farebnom prevedení. Striebro sa hodí k červenej a taktiež modrej. Pokojne nimi môžete oživiť aj čisto čierne oblečenie. Nič nepokazíte ani vtedy, keď ich budete kombinovať s bielou. Určite nezabudnite ani na topánky, opasok, alebo klobúky, či šiltovky a v neposlednom rade kabelky.

šperky

Zariaďte sa podľa ročného obdobia

Ako sme spomenuli už na začiatku, sivá aj strieborná farba sú neutrálne. Preto sa hodí aj k väčšine iných farieb. Najviac však vyniknú spolu s červenou, modrou, alebo žltou. Konkrétne kombinácie voľte hlavne podľa ročného obdobia. V lete siahnite po pestrých farbách a svetlejších odtieňoch. V zime zvoľte hnedé a modré farby, no a počas jesene nič nepokazíte zemitými farbami.