Nakupovanie

Hliníkové disky dodajú vášmu vozidlu punc luxusu

Majitelia štvornohých tátošov nám určite dajú za pravdu, že každé auto vyzerá lepšie, ak majú jeho kolesá obuté hliníkové disky. Sú totiž dizajnovo oveľa prepracovanejšie, rozmanitejších tvarov a štýlov a v rozličných farebných variáciách než klasické plechové.

disk, koleso

Na internetových stránkach sa nachádzajú ponuky mnohých firiem, ktoré sa venujú predajú hliníkových diskov a príslušenstva k automobilom, a jednou z nich je NajDisky.sk. Na ich stránkach si vodiči môžu vyberať z kvalitných a originálnych diskov len od renomovaných svetových výrobcov, pretože firma má s nimi veľmi dobré vzťahy, takže každý zákazník má istotu, že kupuje iba kvalitné, originálne produkty s ľahko overiteľným pôvodom. Firma ponúka značky ako sú Sparco,, Tomason, Brock, Diewe Wheels, MSW, OZ Racing či Keskin Tuning a veľa iných.

V ponuke na stránkach tohto predajcu sú typy diskov ako napríklad Sparco. Pod týmto názvom sa skrývajú disky prepracovaného dizajnu a v rozličných farebných prevedeniach, od čiernej cez striebornú až po zlatý odtieň s názvami ako Sparco trofeo či Sparco terra a tiež Sparco dakar a podobne. Sú veľmi zaujímavo vypracované a na pohľad exkluzívne, čo dodá vozidlu, na kolesách ktorého sú namontované, oveľa luxusnejší nádych.

auto, range rover

Pre predajcu nie je problém zabezpečiť aj disky na zákazku alebo aj exkluzívne požiadavky ako sú značky Eta Beta alebo Diewe Wheels a podobne. Pri nákupe sparco má každý zákazník nárok na príslušenstvo k diskom zadarmo, to znamená, že dostane vymedzovacie krúžky, stredové krytky s logom výrobcu a matice a skrutky v prípade, že sú nutné. Službou navyše je kvalitný servis, ktorý firma poskytuje.

Každá objednávka sa k zákazníkovi dostane včas, donáška kuriérom je od 6,-eur, no pri objednávke nad 150,- eur je zadarmo. Predajca pôsobí na trhu už niekoľko rokov a za ten čas si získal stálych zákazníkov, ktorí sú spokojní a vždy sa k nemu vracajú.