Nezařazené

Chcete sa zlepšiť v online hrách?

Tento článok bude zameraný na hry ktoré sú aktívne hrané a patria do zoznamu najúspešnejších hier po minulé roky až doteraz. Bavíme sa o hrách ako je League of Legends, Counter Strike, DOTA atď.  To znamená bude sa jednať o hrách ktoré sú založené na tímovom hraní, kde nehráte sami, ale spolu s vašimi spoluhráčmi idete za jedným cieľom – vyhrať.

herní konzole
 
V prvom rade si treba uvedomiť že tieto hry sú v zozname e-sports, takže patria k najviac hraným hrám na svete. Čím má hra viac hráčov tým máte väčšiu konkurenciu a tým pádom budete musieť dať do toho viac času a snahy. Tréning robí majstra, to platí pri každej činnosti nielen pri hrách. Pokiaľ vás hra baví a chcete sa v nej zlepšovať musíte trénovať. Z každej odohratej hry si niečo odneste. Pokiaľ prehráte, rozmýšľajte čo ste spravili zle a ako by ste to napravili. Ak vyhráte, zapamätajte si čo ste v danej hre spravili dobre a skúšajte to aj v budúcich zápasoch.
 
Základnou vecou ktorá je gro všetkého je neobviňovať svojich spoluhráčov, nadávať im za ich chyby a následne sa znervózňovať. Je to asi najväčšia chyba, akú môžete v takýchto hrách spraviť. Daný útočený hráč sa môže naštvať a hru kvôli vám opustiť, čím vám výrazne zvýši šancu na prehru. Prestaňte hľadať chyby na iných ale hľadajte ich len a len na sebe. Pokiaľ už chcete nejako poradiť spoluhráčovi, skúste to slušnou formou aby z toho niečo mal a nie len zvýšene nervy a chuť prestať hrať. Pokiaľ ste s nervami z prehratej hry v koncoch, dajte si prestávku.

legenda
 
 Vyjdite si von, prejdite sa, nadýchajte sa čerstvého vzduchu, nezabúdajte na tekutiny ktoré vášmu telu pri nervozite pomôžu. Doprajte si minimálne 3 hodinovú prestávku a následne to skúsiť zahrať znovu. Pokiaľ sa to bude opakovať, prestávky opakujte, až kým sa nenaučíte ovládať sami seba. Dodržiavaním týchto rád by ste sa mali zlepšiť s čo najväčšou pravdepodobnosťou.