Rubriky
Nakupovanie

Protipožiarne dvere s certifikovanými požiarnymi systémami

Systém protipožiarnej ochrany predstavuje množstvo faktorov správneho a bezpečného zabezpečenia budovy, domu alebo priestoru.

Je legislatívne daný a platný v každej európskej krajine. Presne stanovuje a definuje požiadavky, ktoré musí budova spĺňať. Nie vždy nám postačí hasiaci prístroj, znalosť predpisov, únikové východy, nácviky cvičení – je potrebné zabezpečiť aj ostatné faktory

apocalypse-2273069_640

Prevencia je v tomto prípade nevyhnutná a prvotná projekcia protipožiarnych opatrení je nevyhnutná.

Protipoziarne dvere https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/protipoziarne-konstrukcie/ sú jej súčasťou.

V ponuke je niekoľko sofistikovaných a technicky precíznych riešení. Základom sú certifikované protipožiarne systémy, ktoré sa používajú pri výrobe protipožiarnych dverí.

Protipožiarne konštrukcie sú vhodné pre všetky typy protipožiarnych dverí a komplexné realizácie boli testované na popredných európskych pracoviskách. Majú vysoký stupeň spoľahlivosti a požiarnej ochrany aj vrátane protipožiarnych výplní. Sú dostatočne ľahké, ale zároveň maximálne ohňovzdorné a odolné voči teplote a dymu a manipulácia je s nimi jednoduchá.

Sú vhodné aj pre typy protipožiarnych dverí s oknami, ktoré sa uplatňujú aj v domácnostiach a menších prevádzkach. Aj použité sklá sú dymotesné a odolávajú vysokým teplotám, čím je zabezpečená ich spoľahlivosť.

Charakteristickým parametrom protipožiarnej odolnosti je parameter E- odolnosť. Ponúkané protipožiarne dvere majú odolnosť maximálnej triedy až do hodnoty parametra E190.

Certifikovaný systém si vyžaduje detailné zameranie, odborné poradenstvo a profesionálnu realizáciu. Všetko je súčasťou servisu a atypické požiadavky sa zahrnú Vašej objednávky.

Odborné poradenstvo Vám ušetrí financie a vypracuje ponuku na mieru.

firemen-78111_640

Elegantné a kvalitné protipožiarne dvere Vám zabezpečia istotu a ochránia Vás aj Váš majetok pre ničivým a deštrukčným vplyvom ohňa.